ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

بسته‌بندی و رونق کسب و کار

admin
27 تیر 1399
دقیقه زمان برای مطالعه
امتیاز بدهید
محصولی تولید می‌شود و میخواهد به دست مشتری برسد پس به نوعی از بسته بندی نیاز دارد که بتوانید با آسودگی خیال به آن تکیه کنید و حتی سبب رونق کسب و کار شود.
بسته بندی مناسب و مطمئن برای انواع محصولات شیمیایی، دارویی، محصولات عمده غذایی و آشامیدنی و حتی شرکت‌های ساختمانی باعث میشود  هیچ‌گونه نگرانی از بروز هرگونه آسیب در زمان ترابری، به مقاصد مورد نظر خود ارسال کنند.
محصول آسیب دیده می‌تواند در یک چشم بر هم زدن روابط بین کسب و کار و مشتری را از بین برده و خوشنام بودن شرکت شما را خدشه‌دار کند و حتی زمان تولید را به تاخیر بیاندازد. بسته بندی مناسب که به طور ویژه ای جهت محافظت و ارتقای وضعیت محصولات شما طراحی شده است ، نقشی کلیدی در استرس‌زدایی از روند ترابری آنها ایفا می‌کنند.
پیشتاز کارتن از بهترین گزینه‌ها برای تولید کارتن مورد نیاز شما است که به دلیل سبک، مقاوم و دوست‌دار محیط زیست بودن از لحاظ اقتصادی هم مقرون به صرفه است. کسب و کارها به سادگی می‌توانند از مزیت سفارشی‌سازی بسته بندی برای محصول خود بهره برده وجعبه های کارتنی  را به عنوان پارامتر برگزیده برای ترابری محصولاتشان انتخاب کنند.

عواملی که تناسب بسته‌ بندی برای کالای شما را تضمین می‌کند

شرکت‌های صنعتی میتوانند روند بسته‌بندی محصولاتشان را با آگاهی از چند عامل مهم، وارد فاز جدیدی کنند. محبوبیت بسته‌بندی دوست‌دار محیط زیست طی سال‌های اخیر شدت گرفته و شرکت‌های صنعتی توجه به خصوصی به آن دارند.
مزایای استفاده از استراتژی‌های پایدار بسته‌بندی‌ها بسیار زیاد است. با این روش، می توانید در کسب و کار خود هزینه‌‎ها را  صرفه‌جویی کرده و با اعمال استراتژی سبز باشید باعث شود تا سهم خود را در اجرای استانداردهای زیست‌محیطی ایفا کنید.
با استفاده از استراتژی پایدار بسته بندی، کسب و کار شما می‌تواند جعبه‌هایی داشته باشد که از مواد بازیافتی ساخته شده و در عین حال چیزی از مقاومت و دوام آنها کم نشده باشد. این گونه بسته‌ بندی به شما این امکان را می‌دهد تا الزامات قانونی هم رعایت شود.
اگر در بسته‌بندی فضای اضافی برای حرکت محصول وجود داشته باشد، در اصل امکان بیشتری برای وارد شدن آسیب به آن وجود خواهد داشت. سایز بسته‌بندی باید با ابعاد و حدود محصول کاملاً همخوانی داشته باشد تا بتواند عملکرد مورد نظر خود را به صورت عملی نشان دهد.
جهت ساخت و تولید کارتن می توانید با همکاران ما در پیشتاز کارتن ایران تماس بگیرید.

 

۰۹۱۲۲۲۵۴۸۰۲
۰۹۳۹۲۲۵۴۸۰۲
۰۲۱۶۶۷۸۱۹۶۳
۰۲۱۶۶۷۸۱۸۹۸

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

مشخصات و کاربرد لیبل یا برچسب

تعریف و تاریخچه لیبل لیبل برچسبی است که بر روی اجناس و کالاها چسبانده می شود و حاوی ...
admin
26 مهر 1399

تفاوت کارتن لمینیتی با کارتن معمولی

تولید کننده کارتن لمینیتی می بایست مراحل چاپ و کارتن سازی را به طور مجزا انجام دهد و ...
admin
13 شهریور 1399

ریبون لیبل پرینتر

ریبون چیست؟ریبون یک نوار آغشته به جوهر می باشد که با توجه به نوع دستگاهی که در ...
admin
26 مهر 1399
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه
preloader